Tanáraink

NÉV
 
OKTATOTT TANTÁRGY
OSZTÁLYFŐNÖK
Ágner-Dénes Renáta angol 10.b

Banda Bernadett

angol, tanító

3.a

Baranyi Árpád matematika, fizika  
Bertók Otília német  
Bozsonyik Diána német 12.
       

Csókásné Czomba Eleonóra

biológia

 

Csonka Gábor informatika, matematika, rajz  
Darócziné Lászlók Anette német, magyar nyelv és irodalom  
Dudás Csaba angol, hittan, idegen nyelvi munkaközösségi vezető 9.
Dudás Zoltán történelem, német 7.b
Fisterné Antal Tünde matematika  
Gál-Hervai Cecília magyar nyelv- és irodalom 6.a
       
Gulyás Eszter gyógypedagógus 8.b
Horváthné Tibay Éva magyar  
Horthy Anna földrajz, technika, természettudományos munkaközösségi vezető 11.
Hugyecz Dorián földrajz, telephely vezető 6.b
       
Janzsóné Bagyinszki Adél

tanító, alsós munkaközösség vezető

4.a
Katulinné Kalácska Krisztina magyar nyelv és irodalom,
történelem
10.a
Knyazoviczki Jánosné angol, matematika, osztályfőnöki munkaközösségi vezető 7.a
Kostyánszki Péter testnevelés  
       
Lavaj Árpád
igazgató
matematika, fizika  
Mede Lili tanító, matematika 2.a
Mitaszné Balázsik Katalin matematika, technika  
       
Novák Krisztina tanító,
fejlesztőpedagógus
2.b
Orosz Bernadett magyar 5.a
Orosz Gábor magyar nyelv- és irodalom szakos bölcsész és tanár, drámapedagógus

humán munkaközösség vezető, DÖK segítő

 
Pálinkásné Lantos Éva

Igazgató helyettes, tanító

 
Pelczéder Melinda angol, földrajz 8.a
Pető Zoltán
ig. helyettes
matematika, fizika  
Puskás Piroska kémia  
Szabó Antalné tanító 4.b
Szakal Beatrix   tanító  
Szarvas Krisztina tanító 3.b
Széplakiné Galanits Mária ének, tanító  
Trenyik Jánosné informatika  
Varga Csilla rajz  
Velkeyné Gréczi Alice matematika  
      8.b 
Zsidai Henriett magyar 1.
       

Óraadók, részfoglalkozásúak:
NÉV
 
OKTATOTT TANTÁRGY
Benkő Péter testnevelés
Deák-Kiss Barbara hittan
Eyssen Imréné napközi
     
Klément Andrea tanító
Rozgonyi Andrásné napközi
Unterwéger Zsolt ének
     
Tartósan távol:
NÉV
 
OKTATOTT TANTÁRGY
Bognár Csilla testnevelés, matematika  
Horváth Fanni tanító